יוסי

שירות מאמן כושר אישי בקריית אונו הוא בדיוק בשבילך אם חיפשת את הדחיפה הקטנה הזאת שתעלה את רמת הכושר שלך לשלב הבא וקריית אונו היא העיר שלך.

עד אליך ובהתאמה אישית

במסגרת השירות אני מגיע אליך לאימון כושר אישי של שעה ממוקדת בהתאם למטרה שהגדרנו וליעדים שאליהם נרצה להגיע. בין אם המטרות הן חיטוב ועיצוב, גדילה במסת שריר, גמישות, או אולי אפילו השתתפות בריצת 5 קילומטר, אנו נבנה תוכנית אימון אישית ונבצע מעקב אחר ההתקדמות שלנו כדי לראות שקצב העבודה מספק ותואם את הציפיות.

לבד או ביחד

למרות שהשירות הוא אימון אישי אחד על אחד בהחלט ישנה אפשרות להוסיף את בן או בת הזוג או להתאמן בקבוצה קטנה. על מגוון אימוני הכושר השונים והאפשרויות המגוונות ניתן לקרוא בפירוט באתר בלשונית סוגי אימון.

פוקוס ותשומת לב לפרטים

כחלק מהחזון המקצועי שלי ואופי השירות, חשוב לי לנטרל לחלוטין את כל הסחות הדעת ולמקד אותך אך ורק בתהליך האימונים בהגשמת המטרה והשגת היעדים. הפרטים הקטנים והדבקות במטרה הם שעושים את ההבדל והופכים אימון סביר לאימון מצויין.

אם הגיע הזמן מבחינתך להתרומם לשלב הבא ולקחת את היכולות שלך למקסימום, הגיע הזמן להרים את הכפפה (או טלפון) ולחייג למאמן כושר אישי שיעשה יחד איתך את השינוי.