סוגי אימון שונים ומגוונים

במקרים רבים, מתחילה שיחת טלפון עם לקוחות ומתעניינים חדשים בשאלה, איזה סוגי אימונים אתה מעביר או מה עושים באימון. תכלס שאלה לגיטימית ובמיוחד כאשר מתאמן או מתאמנת לא ממש יודעים מה הם רוצים להשיג בתהליך או בדיוק המטרה שלהם. לעיתים יש לנו פשוט איזו תמונה בראש או מחשבה מה היינו רוצים להשיג מתהליך העבודה לצד מאמן הכושר אך לא באמת יודעים כיצד להגדיר את הדברים ומה לבקש.

אל דאגה, לשם כך אני כאן ולאחר שיחה קצרה אנחנו נבין בדיוק מה אנחנו נדרשים לעשות ולאן לכוון את הדברים בכדי שנמצא את מה שעובד עבורך הכי טוב.בעבודתי כמאמן כושר אני נותן שירות למתאמנים בעלי מטרות שונות וייחודיות כל אחד ואחת לפי צרכיו. אין אימון אחד הדומה למשנהו וכל אימון מותאם בצורה שונה לכל מתאמן או מתאמנת.

בטח שאלת את עצמך איזה סוגי אימון ניתן לעשות איתי

ישנם סוגי אימון שונים המותאמים למטרות וליעדים שאנחנו מגדירים. אחד מהתפקידים שלי כמדריך פרטי הוא לבנות עבורך את האימון הטוב ביותר שאפשר, בין אם בחוץ או בבית, בפארק או בחדר הכושר ובין אם המטרה שלך לרדת במשקל או להעלות מסת שריר. מכיוון שישנן שיטות אימון רבות וגישות שונות, חשוב ורצוי למצוא את הדרך שתתאים ותשפיע באופן המיטבי ביותר עבורך.

מדוע סוג האימון צריך להיות חשוב לי

שאלה מעניינת שהתשובה עליה קצת מורכבת אך אם לעשות זאת קצר וענייני, סוג האימון תלוי במטרה שלך. סביר מאוד להניח כי מתאמן אשר מעוניין לגדול בצורה המיטבית ולפתח מסת שריר גדולה ככל הניתן לא תמיד יכול להסתפק באימון TRX או אימון המבוסס כולו רק על משקל גוף ולכן ייתכן שבמקרה כזה כנראה שנצטרך להתאמן בתוך חדר הכושר בכדי להשיג את העומס המכני הדרוש לגדילה מרבית. דוגמא נוספת מעניינת והפוכה היא שמתאמנות רבות אשר אינן מתחברות לאימון בחדר הכושר מעדיפות מסגרת קבוצתית ורצוי אימונים המתבצעים בחוץ כגון אימונים בקבוצות קטנות.

מהן המטרות הנפוצות וסגנונות האימון הקיימים עבורי

דרך לשונית זאת ניתן לקרוא בקצרה אודות סוגי האימונים הקיימים וכדומה. בכל שאלה נוספת או מידע מעניין שחסר לך, ניתן בהחלט לפנות אלי ואשמח להשיב תוך זמן קצר ככל הניתן.

מתקשה להחליט מה סוג האימון שמתאים לך? ניתן להשיג אותי בטלפון 0524632010 או לשלוח לי הודעה