Last Updated on 15 במרץ 2022 by יוסי זאבי

בעבודת ההדרכה שלי עם מתאמנים ומתאמנות ישנם תהליכים מגוונים ומטרות שונות אליהן אנחנו מכוונים. בעבור חלק, היעד הנכסף הוא ירידה במשקל בעוד שאצל אחרים, דווקא עליה במסת שריר היא המטרה אליה שואפים. אני מלווה מתאמנות שלי לפני הריון, במהלכו וכמובן גם לאחר הלידה.

ישנן מטרות מגוונות שניתן לכוון אליהן בעבודה איתי כמאמן כושר אישי. כושר אירובי, פיתוח גוף, שיפור מרכיבי כושר שונים כגון קאורדינציה או מיומנות ספורטיבית כזאת או אחרת בעבור ספורטאים, הכנה למרוץ או ריצה כחלק למבדק צבאי או מבחנים לכשירות מבצעית למשרות בטחוניות שונות ועוד.

כל התהליכים והסיפורים שלפניך מרגשים אותי מאוד ואני מרגיש מחוייב לכל תהליך, מתאמן ומתאמנת במלוא הרצינות והרגישות. במהלך האימונים אני מעניק למתאמנים שלי המון כלים עצמיים להתפתחות אישית ולכן באופן טבעי חלקם פרסו כנפיים לדרך עצמאית ואחרים ב"ה ממשיכים בכיף. כך או כך אני רואה בזה הצלחה גדולה!

הנה חלק מהסיפורים האישיים של המתאמנים והמתאמנות שלי, כל אחת ואחד לפי מטרתו האישית והתהליך האינדיווידואלי שעברנו. יש עוד סיפורים יפים בדרך, חלקן אינטימיים ופרטיים קצת יותר ואת כולם אני מכבד ומעריך. לצורך שמירה על הפרטיות, חלק מהתמונות טושטשו.


פיתוח גוף ובניית מסת שריר

תהליך מאוד מעניין ויפה שעברנו ביחד. המטרה שהצבנו מולנו היתה לבנות מסת שריר מספקת אך מבלי להתנפח מדי. תהליך אימונים של 2 אימוני כושר אישיים בשבוע. רוב רובם של האימונים התבצע בתוך חדר הכושר. ניתן לראות שינוי ניכר בחגורת הכתפיים, הידיים והחזה. חשוב לציין כי נלווה לתהליך תפריט תזונה שנבנה על ידי דיאטן מוסמך. על פי העדפות התזונה האישיות של המתאמן.


תהליך נוסף של מתאמן מקסים שלי. 2 אימונים בשבוע בחדר הכושר. המטרה ששמנו מולנו היתה עליה במסת שריר, פיתוח ועיצוב גוף. גם בתהליך הזה נצמדנו לתפריט תזונה שתמך במאזן קלורי חיובי על מנת להיות במצב אופטימלי של בניית מסת שריר מכובדת. ניתן לראות כי ישנה התרחבות ניכרת בידיים, חגורת החזה והכתפיים.


ליווי לפני הריון, במהלך ההריון ולאחר הלידה

מתאמנת מקסימה שלי בקבוצה קטנה לנשים שאני זוכה לאמן כבר כמה שנים. אימונים קבוצתיים גם לפני ההריון, גם במהלכו וכמובן לאחר הלידה. לפני ההריון מכוונים לכושר שיא, מנסים לשמר יכולות במהלך ההריון בהתאם לשבועות המתקדמים ובהתאם להנחיות והדגשים הרלוונטיים. כמה שבועות לאחר הלידה ניתן אישור מרופא לחזור להתאמן, חזרה לשגרת פעילות הדרגתית ולכושר.


מתאמנת מקסימה שלי שליוויתי מתחילת ההריון, לאורכו וב"ה גם עכשיו לאחר הלידה. אימונים בקבוצה קטנה בגינה בראש העין, פעמיים בשבוע. למרות ההדרכה הקבוצתית, האימונים התבצעו תוך כדי התאמה אישית לאורך השבועות המתקדמים ותוך כדי התאמת סרגל המאמצים.


מתאמנת נוספת מקסימה שלי, ליווי לפני ההריון, במהלכו ולאחר הלידה. אימונים בקבוצות קטנות לנשים בלבד. 2 אימונים בשבוע של אימון פונקציונאלי.


תהליך נוסף של ליווי לפני ההריון, אימון במהלך ההריון ולאחר ההריון. מתאמנת מהממת שלי שזכיתי ללוות אותה בשני הריונות. גם כאן כראוי, פיתוח כושר גופני גבוה לפני ההריון, שמירה על כושר במהלך ההריון תוך כדי תשומת לב לשלבי ההריון המתפתחים ככל שמתקדמים השבועות והתאמת סרגל המאמצים למצב הגופני. אימון בקבוצה קטנה לנשים בראש העין. מבוסס על 2 אימונים בשבוע.


יכול לכתוב שגם כאן "הנה מתאמנת מקסימה נוספת" והיא אכן מקסימה אך מעבר לעובדה שהיא מקסימה זאת למעשה אחותי הקטנה  שמתגוררת בארה"ב. התוצאות שלפניך הן לאחר שבניתי עבורה תוכנית אימון אונליין ביתי לגמרי שניתן ליישם ללא תלות בחדר כושר אלא באמצעות אביזרים ביתיים לחלוטין. ניתן לראות שינוי בולט באזור הבטן, המותניים. שיפור בסיבולת השריר והכוח. 2 אימונים בשבוע באמצעות משקל גוף ומשקולות ביתיות.

רוצה שאעזור לך להשיג את המטרות שלך? ניתן להשיג אותי גם בטלפון 0524632010

ירידה במשקל וצמצום היקפים

תהליך מדהים של מתאמן מקסים שלי שמטרתו היתה ירידה במשקל תוך כדי בניית מסת שריר ועיצוב הגוף. מבוסס על 3 שיעורים בשבוע. האימונים כולם התבצעו בחדר הכושר וההתערבות כללה תפריט תזונה על ידי תזונאי מוסמך. בסוף התהליך הושלו קילוגרמים רבים והתוצאה לפניך.


תהליך נוסף הפעם של דוד שלי האהוב. תהליך שכלל בניית תוכנית אימון לחדר כושר, וליווי של הקניית הרגלי אימון מרחוק בלי מאמן אישי. תהליך שכלל גם התערבות תזונתית על ידי דיאטן מוסמך וניתן לראות כי לאחר מספר חודשים ניכר שינוי בולט לעין הבא לידי ביטוי בהיקף הבטן, אזור הסנטר וכדומה. מעבר לירידה במשקל ניכרת עליה במידת השריריות הכללית, באזור הידיים, החזה ובשאר חלקי הגוף.


מתאמן נוסף שלי, בתהליך מרשים של ירידה במשקל לצד עליה במסת שריר ושיפור בכוח. ללא התערבות תזונתית רשמית (כלומר ללא בניית תפריט אצל דיאטן מוסמך) אלא על ידי בקרה עצמית של הרגלי התזונה וניקוי התפריט הכללי מג'אנק, זאת לצד אכילה מסודרת יותר. בחרנו ללכת במסלול אימון כושר אישי בראש העין כאשר רוב האימונים שלנו היו מבוססים על אימונים בחוץ ולא בחדר הכושר.


מתאמן מדהים שלי שעשה שינוי מטורף של ירידה במשקל, צמצום היקפים, פיתוח כושר גופני אמיתי. שינוי של 180 מעלות ומעבר מאדם לא פעיל לטיפוס פעיל מאוד, משתתף בולט במרוצים שונים. האימונים שלנו התבססו על אימונים בגינה לצד אימונים בתוך חדר הכושר וכללו שני מפגשים בשבוע. נעשתה הצמדות לתפריט תזונה מותאם אישית על ידי דיאטן מוסמך.


שינוי גופני מרשים נוסף מצד מתאמן שלי שמטרתנו היתה כושר כללי לצד ירידה במשקל. אימונים בקבוצות קטנות של 2 אימונים בשבוע ללא חדר כושר כלל ותוך כדי מעקב תזונה עצמאי ובקרה עצמית. ניכרת ירידה משמעותית במשקל.