Last Updated on 8 באוגוסט 2022 by יוסי זאבי

אימון כושר קבוצתי לנשים בראש העין מהווה אופציה נהדרת לאלו שרוצות להיכנס לכושר וליהנות מכל היתרונות של להתאמן ביחד במסגרת קבוצתית עם עוד נשים.

קבוצת נשים באימון כושר בגינה בראש העין

מה מיוחד בראש העין ומה היתרון של אימון כושר קבוצתי לנשים

קצרה היריעה מלהכיל את כל הדברים הנפלאים שיש לראש העין להציע למתגוררים בה באופן כללי ולשוחרי הספורט והכושר בפרט אך כאשר מדברים על אימון כושר קבוצתי לנשים אי אפשר שלא להזכיר את היתרונות הברורים הקיימים במסגרת הקבוצתית ובמיוחד כאשר היא מוגדרת ומגודרת לנשים בלבד. הנה בקצרה חלק מהיתרונות של האימון הקבוצתי באופן כללי וגם של אימון עם נשים בלבד:

  • מסגרת קבוצתית מהווה מסגרת תומכת ומגבשת שמחד מאפשרת לכל אחת להיבלע בתוך הקבוצה מתי שהיא רוצה ומאידך מאפשרת לכל אחת להיות חלק ייחודי ובולט בקבוצה.
  • כשמתאמנים ביחד יש תחושת מחויבות וגיבוש מצד כל המשתתפות אשר תורמת רבות למוטיבציה ולהצלחה!
  • כמובן שהעלות של האימון הקבוצתי זולה יותר משמעותית מלהתאמן במסגרת פרטנית
  • בתוך המסגרת הקבוצתית יש שעות קבועות שלא מאפשרות לאלו שיש להן נטייה "לברוח" מהאימונים – לעשות זאת.

אלו הם רק חלק קטן מהיתרונות של להתאמן בקבוצה וכמובן שיש עוד הרבה יתרונות בלהתאמן במסגרת קבוצתית. בכדי להרחיב עוד בנושא מומלץ לקרוא את הפוסט שכתבתי על קבוצת ריצה בראש העין.

במה שונה אימון כושר קבוצתי לנשים מאימון לגברים

לפי תפיסת עולמי והשקפתי המקצועית באימון כוח עם נשים אני מעדיף להכניס אלמנטים ותרגילים הייחודיים יותר לנשים ובמיוחד לנשים שחזרו לעשות פעילות גופנית לאחר לידה. אילו מרכיבים אני רואה כייחודיים כאשר מאמנים נשים?

  • דגשים ספציפיים לעבודה על רצפת אגן והתייחסות מיוחדת לרצפת האגן כאשר מתרגלים. אגב, זה המקום לציין כי עברתי השתלמות מיוחדת והסמכה בנושא פעילות גופנית ורצפת אגן. בכדי להרחיב עוד בנושא רצפת האגן את מוזמנת לפתוח לשונית חדשה ולהכנס לאתר הישראלי לרצפת אגן
  • מכיוון שבחלק מהמקרים ישנה הפרדות ביטנית, באימון כושר אצל נשים שילדו קיימת התייחסות מיוחדות לעבודת הבטן והליבה בכלל
  • עבודה מסיבית יותר על אזור האגן ופלג הגוף התחתון
  • התייחסות ספציפית בגישת האימון הפונקציונלי לשגרת היום ולאתגרים שעומדים בפני נשים בכלל ובפני האם הצעירה בפרט אתגרים כגון נשיאת התינוק, התייחסות לאופן בו מטלות פיזיות מסוימות מתבצעות ביום יום..

קבוצת הנשים ומאמן הכושר עושים פוזות למצלמה

האם אימון כושר קבוצתי עדיף על אימון אישי

כאשר רוצים להשיב על השאלה "האם אימון כושר בקבוצה קטנה עדיף על פני אימון כושר אישי" צריך להסתכל על מכלול שלם ל משתנים ובחלק גדול מהמקרים התשובה תלויה כנראה במתאמנת עצמה. אני רוצה להאמין כי כאשר ישנה הדרכה איכותית  וכאשר ניתן להעניק טאץ' אישי ופרטני גם בתוך הקבוצה – אפשרי לייצר חווית אימון המשתווה לאימון כושר אישי גם במסגרת קבוצתית. כמובן שכאשר מדברים על אימון פרטני לא ניתן להתעלם מהעובדה כי למאמן יש יכולת מעקב ובקרה גבוהה יותר אחר ההתקדמות האישית של כל מתאמנת. יחד עם זאת, אימון כושר בקבוצה קטנה, המתוכנן היטב ובנוי באופן מדורג, מאפשר גם הוא בקרה ומעקב טובים.

מאמן כושר אישי - מחיר, עלויות וכמה תכלס עולה אימון?!

באימון כושר אישי – האם הוא עדיף על פני אימון קבוצתי??

באילו מקומות שווים ניתן לעשות אימון כושר קבוצתי בראש העין

ראש העין שופעת מקומות נהדרים להתאמן ופינות חמד רבות המאפשרות אימון כושר קבוצתי לנשים ולגברים. כתבתי לא מזמן פוסט נהדר המפרט היכן כל הגינות והפארקים הכי שווים שיש בראש העין. מוזמנים לקרוא אותו, לצפות בתמונות וכבונוס, גם לאתר ולמצוא בעזרת המפה המצורפת – את הגינה הקרובה אליכם.

כמה עולה אימון כושר קבוצתי לנשים בראש העין והאם יש הבדלים במחיר לעומת ערים אחרות

שאלה מעט טריקית אך בגדול לשם השוואה אם ניקח לדוגמא את תל אביב כדוגמא סביר להניח כי התמחור לאימון בקבוצה יהיה גבוה יותר מאימון זהה בפריפריה אם ניתן להגדיר זאת כך. בכל אופן עלות אימון כושר קבוצתי מתחיל מ 30 שקלים לכל משתתפת בקבוצות של עד 10 משתתפות. כך שכאשר משווים זאת לערים אחרות ייתכן והמחיר זול יותר ואם משווים זאת לעלות של אימון כושר אישי אז בוודאי שמשתלם יותר להתאמן בקבוצה.

מתרגלים ונהנים - מתוך אימון קבוצתי לנשים בראש העין

האם אימון כושר בקבוצה מוגבל למספר מסוים של נשים והאם אני חייבת להיות תושבת ראש העין

התשובה לשאלה הראשונה היא כן. אימון כושר קבוצתי אצלי מוגבל לעד כ-10 משתתפות בקבוצה. אני מעדיף לאמן קבוצות קטנות כדי לשמור על האינטימיות ועל רף גבוה של איכות ההדרכה האישית. באשר לשאלה השנייה התשובה היא לא. את לא חייבת להיות תושבת ראש העין בכדי להגיע ולהתאמן איתנו בקבוצות ובהחלט מוזמנת להגיע אלינו ממקומות סמוכים כגון פתח תקווה, אורנית, קריית אונו והסביבה.

רוצה להתחיל להתאמן בקבוצה כבר עכשיו? ניתן להשיג אותי בטלפון 0524632010 או לשלוח לי הודעה