Last Updated on 8 במאי 2022 by יוסי זאבי

יוסי מאמן כושר אישי בראש העין במהלך הדרכה

מאמן כושר אישי בראש העין הוא הבחירה הנכונה בין אם המטרה היא לרוץ מספר קילומטרים בקלילות או לרדת במשקל, לבנות מסת שריר או סתם ליהנות מפעילות גופנית לצורך איכות חיים טובה יותר, שירות אימון כושר אישי בראש העין המוצע לתושבי העיר והסביבה הקרובה הוא הפתרון המושלם עבורך לטווח הקצר ולטווח הארוך.

יש המון יתרונות לעבודה עם מאמן כושר אישי בראש העין ובכלל

שעה של פעילות במתכונת אחד על אחד ללא הסחות דעת יכולה למקסם את התוצאות ולהביא לשיפור ניכר ביכולות שלך. האני מאמין שלי כמאמן כושר פרטי הוא לנטרל כל אלמנט שעלול להפריע בדרך אל המטרה שאנחנו מגדירים כדי שכל מה שנשאר לך זה להתרכז אך ורק ביכולת הגופנית ולקבל אימון מצוין פעם אחר פעם. זה גם המקום לציין שכל התהליך מושתת על הצרכים הפרטניים שלך ובהתאם ליכולות ולאלמנטים שיש לך אליהם חיבור טוב יותר. אני משתדל להתאים לכל אחד ואחת את האימונים שהכי מתאימים והכי נכונים לך. חלק חשוב מהתהליך הוא בניית תוכנית אימון ובקרה אחר ההתקדמות.

מדוע חשוב שמדריך כושר מוסמך יבנה עבורך תוכנית מותאמת באופן אישי

תוכנית אימון המותאמת עבורך באופן אישי עשויה לקדם אותך אל המטרות שלך במהירות שיא ביעילות מבלי לבזבז זמן בדרך וזמן הינו משאב חשוב – זאת כולנו יודעים. כאשר בונים תוכנית אימון מותאמת באופן פרטני, נהוג לשכלל את כל הנתונים החשובים למתאמנים וכך בעצם מתחשבים בכל מה שעלול להשפיע על התהליך ומה עשוי לקדם אותו טוב יותר ולדוגמא:

  1. כמה זמן יש ביכולתי להשקיע בתהליך והיכן בראש העין ארצה להתאמן, האם בגינה או בבית, בחדר הכושר
  2. האם ארצה לצרף אלי חבר או חברה המתגוררים גם הם לידי בראש העין כדי שיחלקו עימי משבצת או שמא ארצה להתאמן לבד ובאופן אישי לגמרי
  3. האם ארצה להתאמן פעם אחת או יותר, האם ארצה להתחייב לטווח קצר או שאולי ברצוני ליווי לטווח ארוך
  4. מה מטרת האימון שלי ועל איזה מרכיב כושר ארצה לעבוד. ראש העין היא עיר הידועה בגובהה ולכן אימון ריצה, עלול להיות מאתגר במיוחד.

מטרות שכיחות בהן ניתן להתמקד באימון כושר מקצועי בראש העין

ישנן מטרות אימון רבות עליהן ניתן לעבוד, לשפר או לשמר כאשר מתאמנים בהדרכתו של מאמן כושר אישי. הנה מקצתן.

  1. אימון קרדיו – מטרת אימון קרדיו היא לשפר את סיבולת הלב והריאה לצורך ריצה במרוץ או לשם שיפור מדדים שונים הקשורים בתפקוד הלב, הריאות ומערכת כלי הדם באופן כללי. לעיתים גם לשם מדדים מטבוליים שונים כגון ערכי סוכר, שומן וכיוצ"ב. אימון קרדיו יכול להתבצע כאשר רצים או צועדים, רוכבים, או שוחים, ואפילו באימוני אינטרוולים. חשוב לציין בהקשר זה כי ראש העין מאופיינת בגבעות רבות והריצה בה מאתגרת במיוחד.
  2. אימון משקולות – אימון משקולות הוא בעצם אימון התנגדות באמצעות משקולות ומטרתו היא שיפור או שימור מסת השריר, צפיפות העצם ולעיתים גם לשם שיפור מדדים שונים כגון סוכר בדם וכו. ניתן לבצע אימון התנגדות בדרכים נוספות כגון שימוש ברצועות TRX או באמצעות גומיות וכדומה.
  3. אימון גמישות – לשיפור יכולות הגמישות, שיפור בטווחי תנועה. דבר זה או מגבלה בגמישות עשויה לבוא לידי ביטוי כאשר אנחנו מתקשים בביצוע מטלות המצריכות מאיתנו טווח תנועה תקין ונורמלי בהתאם לגיל. למשל להתכופף בכדי לקשור שרוכים או לפשוט חולצה.

מאמן באופן אישי אך גם מציע אימון כושר בזוג ובקבוצה קטנה בראש העין

למרות שהאימון הפופולרי ביותר הוא אישי אחד על אחד, ניתן בהחלט להתאמן עם חבר או חברה, בן או בת זוג ואף בקבוצה קטנה. על שלל האופציות הקיימות ניתן לקרוא באתר בלשונית סוגי אימון ועל דרך אפשר להתרשם בדף ההמלצות ממה שהמתאמנים שלי אומרים עלי.

כמובן שכל הציוד מגיע איתי לכל אימון והמתאמנים שלי לא צריכים להביא איתם שום דבר. אני מניח שמסקרנים אותך כל מיני דברים, אז זה בדיוק הזמן להרחיב בקריאה על כל מה שמעניין אותך, על השאלה כיצד בנוי אימון אישי ועל שאלות אחרות אני ממליץ לעבור ללשונית השאלות והתשובות כדי לקבל קצת רקע והסברים על התהליך, ועלי ניתן לקרוא בדף האודות.

אימון כושר בכל מקום שרק אפשר להתאמן, בבית, בגינה, ביער ובסטודיו פרטי

רק בשביל לסבר את האוזן אספר שניתן להתאמן בבית או בחוץ, בסטודיו פרטי ובכל מקום שנבחר. בין אם גינה לספורט או פארק – העיר ראש העין ובפרט שכונת פסגות אפק החדשה מאפשרות אימוני חוץ ברמה שקשה להשתוות לה, בינות הרים ובאווירה פסטורלית.

אז אם עשיתי לך חשק והחלטת שהגיע הזמן לקחת את היכולות שלך לשלב הבא ולהתקדם אל המטרה, מאמן כושר אישי בראש העין הוא נהדר בשבילך.