יוסי מאמן כושר אישי ברמת גן בודק אחוזי שומן עם קליפר

יש לך תחושה ששום דבר לא זז למרות שעות רבות של השקעה ומאמץ? רוצה להתחיל אבל לא יודע מאיפה? האימונים אצלך בדם אבל משהו הלך לאיבוד? אם ענית כן על אחת מהשאלות האלו ור"ג זאת העיר שלך, פורמט מאמן כושר אישי ברמת גן כנראה יעניין אותך.

לפי הצרכים ובכל מתכונת

לבד, זוגי או בקבוצה, בכל טרנד שקיים ובכל צורת אימון ושיטה. על כל האפשרויות השונות והמגוונות ניתן לקרוא באתר בלשונית סוגי אימון. אימון כושר שנמשך כשעה שלמה ומבוסס באופן פרטני לחלוטין על הצרכים שלך ולפי המטרות שלך, בדיוק ולא בערך.

יעדים שונים ומטרות מגוונות

גמישות, עיצוב וחיטוב, הפחתת משקל, כושר כללי, עיבוי שריר, התעמלות בונה עצם ועוד, אלו הן רק חלק מהמטרות השונות שקיימות. כמאמן אישי אני מאמין שבשעה של האימון כל טרדות היום וכל הסחות הדעת נשארים בחוץ, וכאשר אני בתור המאמן שלך משקיע 100% מעצמי גם בפרטים הקטנים, יהפוך כל אימון בינוני למושלם.

איפה שהכי נוח לך

ניתן לקיים את האימון בפארק הלאומי או בבית, בסטודיו או בגינה השכונתית הקרובה לך. ובינתיים כדי להכיר אותי קצת יותר טוב, אשמח לרפרוף קל ועל דף האודות ועל דף השאלות ותשובות עד שניפגש. אהבת מה שקראת עד כה? סקרנתי אותך ובא לך לממש חזון ולהגשים מטרות יחד? כל מה שצריך זה לקבוע לך אימון כושר אישי ברמת גן.