Last Updated on 2 בינואר 2022 by יוסי זאבי

הדגמה של תרגיל לבטן באימון כושר אישי בסטודיו

באימון כושר אישי אני מתאים את התרגיל ועצימותו ליכולת של המתאמן או המתאמנת

עבור רבים אימון כושר אישי יכול להיות פתרון מצוין הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך וזאת בהתאם למטרה באשר היא ועל זאת נרחיב בהמשך. פעמים רבות אני רואה שבהחלט ייתכן שאימון כושר לפני חתונה יהיה התשובה האפקטיבית ביותר לזוג הצעיר שרוצה להשיל כמה קילוגרמים לרגל היום המאושר בחייהם. כמו כן, האימון גם עשוי ויכול לספק מענה הולם לאורך זמן ולטווח הרחוק עבור אלו הצריכים משטר מסוים מרך ועד נוקשה, מוטיבציה, הכוונה ותשומת לב לכל הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל בין אימון טוב לאימון מצוין המניב פירות ותוצאות נראות לעין שיגרמו קודם כל לסיפוק אדיר אצלך וייסחטו מחמאות מאחרים.

כל אימוני הכושר שאני מעביר בנויים פרטנית ומותאמים באופן אישי

"תגיד יוסי אתה מעביר אימון זהה לשנינו אם אישתי ואני נתאמן ביחד?" קשה מאוד לענות על השאלה כיצד בנוי אימון פרטי או זוגי מכיוון שכל מערך שיעור בנוי בצורה שונה ומותאמת לחלוטין לצרכים הגופניים והמנטליים הספציפיים שלך וכמובן גם בהתאם למטרות השונות של כל אחד ואחת מאיתנו. כמובן שיש לכל אחד מאיתנו מטרות שונות ויעדים אליהם אנחנו מכוונים. למשל: ירידה במשקל וחיטוב, או לעלות במסת שריר, חלק מעוניינים לצלוח את מירוץ הלילה הראשון שלהם בעוד שאחרים סה"כ מעוניינים לחזור לכושר כללי, כזה שמאפשר לרוץ ולשחק עם הילדים ללא קושי מיוחד. כמאמן אני משתמש בכל הכישורים שלי כדי להעריך את היכולות הגופניות, לזהות את המבנה והיציבה וללמוד גם את הדפוסים המנטליים החזקים והחלשים. למה זה משנה? כי בחירה נכונה של תרגיל או משימה גופנית בתזמון הנכון ובחיבור הנכון למתאמן – עשויים להכריע האם נצליח לבצע את המוטל עלינו ולהתקדם יחד אל המטרה החשובה.

המטרה שלנו באימון כושר אישי זה לחבר אותך לתהליך באופן אידיאלי

חלק ניכר בתהליך אימון כושר הוא שינוי דפוסי חשיבה או חיזוק דפוסים קיימים. במהלך השנים כמאמן כושר אישי למדתי כמה חשוב לשתף את המתאמן ולהסביר לו בכל תרגיל על מה אנחנו עובדים, מה הוא צריך להרגיש ומה הוא לא צריך להרגיש, מה השוני בין התרגילים ומדוע אני בוחר שנבצע תרגיל מסוים על פני אחר. אני מאמין שככל שהמתאמן מבין יותר את התהליך כך הוא יהיה קשוב יותר לגופו, ובכך יתקבלו תוצאות מקסימליות והמוטיבציה להצלחת התהליך ולהשגת המטרות תהיה הגבוהה ביותר. יחד עם זאת, לפעמים צריך גם לדעת לזהות מתי עדיף בלי הסברים כי מפעם לפעם כולנו אוהבים להיות על טייס אוטומטי. יחד עם זאת, אם חוזרים שוב אל ההסברים והדגשים, יתרן נוסף הגלום בכך הוא שזה מקנה לך ידע וכלים שיכולים בבו הזמן לעזור לך להתאמן לבד באמצעות תוכנית אישית שאבנה לך – אם אתבקש על ידך.

ניתן להתאמן בכל מקום שמאפשר לנו לעשות אימון כושר אישי 1 על 1

גם המיקום שבו מתאמנים מהווה פקטור חשוב במבנה של אימון כושר אישי ואפשר לסווג את האימונים בחלוקה גסה לכמה מקומות: אימון כושר בבית, בפארק או בים ובחדר כושר. לכל אחד מהמקומות כאמור יש את היתרונות והחסרונות שלו כך שניתן לגוון וליהנות מכל העולמות. אני מעביר הדרכה במרבית אזור המרכז ובדגש על העיר תל אביב וצפונה כמו בבלי, הרצליה ותל ברוך, קרית אונו, ראש העין, רמת אביב, סביון, רמת גן, גבעתיים וכל מה שבסביבה.

על סוגי אימון ניתן לקרוא בהרחבה בלשונית המתאימה באתר. יחד עם זאת, דווקא מגפת הקורונה לימדה אותנו מחדש עד כמה יקרי ערך אימוני החוץ בפארקים ובאוויר הפתוח. אם זאת אופציה שמדברת אליך, יש המון פארקים שווים ברחבי העיר שלך שניתן להתאמן בהם, רק צריך להכיר ולדעת היכן.