צילומים שלי לקמפיין של שטראוס עבור מותג מוצרי החלבון שלהם דנונה פרו. הקמפיין יצא בתאריך 3 במרץ 2019 תחת השם #מפרגנים למאמנים וכולל בתוכו כ-80 מאמנים מערים שונות ברחבי הארץ. מאמני כושר וספורט ממגוון תחומים שונים, החל ממאמני כושר ועד מאמנים לריצה, אגרוף, טריאתלון, שחיה וכדומה.

לקמפיין הושק עמוד אינסטגרם ייעודי שנקרא PRO שבו מתייגים את המאמנים וכל השותפים בפרויקט וגם האשטאג שנקרא #מפרגנים למאמנים. הקמפיין הופק על ידי משרד פרסום אדלר חומסקי & ורשבסקי.

את הצילומים המדהימים צילם ינאי יחיאל הצלם המוכשר.

תמונת פנים של כל 80 המאמנים

צילום: ינאי יחיאל

מפרגנים למאמנים של דנונה פרו

לצד כל מאמן כושר ומאמנת בקמפיין מפרגנים למאמנים מוצג אחד מהמוצרים בקו של דנונה פרו הכולל המון מוצרים מועשרים בתוספת חלבון משמעותית ובין השאר ניתן למצוא מעדנים בטעמים שונים, הן באריזות סטנדרטיות והן בשקיות יניקה מגניבות שאפשר לאכול על הדרך ללא צורך בכפית וכדומה.

דנונה פרו מועשר בחלבון

ידוע כי פעילות גופנית ותזונה הולכים יחד וכי אצל העוסקים בספורט ישנה לעיתים דרישה מוגברת של חלבון על מנת להיטיב עם תהליכי בניית השרירים ולכן בפירמידת המזונות המומלצים על ידי משרד הבריאות ניתן למצוא את המזונות המועשרים בחלבון ככאלה המומלצים לצריכה יומיומית.

ניתן למצוא חלבון במגוון מזונות ומוצרים שונים וכפי שציינתי קודם החלבון חשוב לנו בין השאר גם כאשר מטרת האימון שלנו היא פיתוח גוף ובניית מסת שריר, ואף כאשר אנחנו מעוניינים לבצע חיטוב או עליה במסה וכדומה.

כדי להבין מהי הצריכה האופטימלית של חלבון ושל קלוריות באופן כללי, מומלץ להתייעץ ולקבל תפריט תזונה מסודר אצל דיאטן או דיאטנית מוסמכים.

יוסי זאבי מאמן כושר אישי לצדי דנונה פרו

צילום: ינאי יחיאל