Last Updated on 4 בדצמבר 2022 by יוסי זאבי

אם הגעת לפוסט הזה אז כפי הנראה חיפשת לעצמך סטודיו לאימון כושר בראש העין ורצוי כזה שיש בו פעילות ענפה ומגוונת, מעניינת ובוודאי כזאת שתסגור לך את כל הפינות כי ביננו, לאף אחד אין זמן מיותר לאימונים ובטח לא לחיפושים כך שכל מה שחשבתי לחסוך לך זמן יקר ולהשיב לך על כל מה שעשוי לעניין אותך בחיפושך אחר סטודיו לאימון כושר בראש העין!

סטודיו לאימון כושר בראש העין או חדר כושר מה ההבדלים

אחת הסוגיות השכיחות שעולות כאשר מחפשים סטודיו לאימון כושר בראש העין ובכלל זה הניסיונות הכושלים עם חדר הכושר. הרומן עם חדר הכושר הוא משהו שאני שומע כמעט מכל מתאמן או מתאמנת שלי.

רוב המתאמנים מתחילים את התהליך שלהם בתוך חדר הכושר ובחלק גדול מאוד מהמקרים מגלים מהר מאוד שזה פשוט לא בשבילם. על אף שאני מאמין שחדר הכושר עושי להיות אופציה פשוט מעולה לאימונים, כמעט תמיד במבחן התוצאה זה לא עובד והנה חלק קטן מהסיבות הנפוצות:

 1. תמיד צפוף ועמוס
 2. אין הכוונה מספקת מצד המדריכים במשמרת
 3. אין לי חשק להתאמן עצמאית
 4. מרגיש/ה שהאימון לא מספיק אפקטיבי
 5. משעמם לי ברמות
 6. לא אוהבים להתאמן עם משקולות או מכשירים
 7. לא אוהבת להתאמן לצד גברים שמזילים עלי ריר

מאידך האימון בסטודיו (ובקבוצה קטנה בכלל) מלא ביתרונות רבים שהופכים אותו לפתרון האולטימטיבי עבור המתאמנים שלי!

4 מתאמנות שוכבות על מדרגה בתוך סטודיו לאימון כושר בראש העין ומבצעות תרגיל לחיצת חזה עם מוט

חיפשת סטודיו לאימון כושר בראש העין?? ניתן להשיג אותי בטלפון 0524632010 או לשלוח לי הודעה

איזה יתרונות יש לאימון כושר בסטודיו

אז בין היתרונות הבולטים של אימון הכושר בסטודיו שלנו ניתן לציין מספר נקודות חשובות:

 1. ראשית הסטודיו אינטימי דיו אך מאידך מספיק מרווח וגדול בכדי לאפשר אימון בקבוצה קטנה וכמובן אימון כושר אישי או זוגי. יחד עם זאת, הקבוצות לא חייבות להיות מאוד קטנות ולמעשה אצלנו באימונים עשויים להיות עד 12 משתתפים או משתתפות באימון.
 2. אימון בקבוצה הוא אחד האימונים הכי סוחפים שיש. ההווי והאנרגיה הקבוצתית מושכים ומעוררים גם את האדישים ביותר ומצליחים להוציא ממך אנרגיה ותנועה גם הגעת עייף או מותש.
 3. אימון בקבוצה קטנה מאפשר לך להיות "מוסווה" בין מתאמנים אחרים אך מאידך מספיק גלוי בכדי שאני, המאמן אוכל לראות אותך, לתקן ולחזק מתי שנדרש.
 4. המחירים כמובן מהווים עניין מהותי ואינם יקרים כמו באימון אישי מה שעושה את האימון בסטודיו לממש נוח ומשתלם.

איפה בתוך ראש העין ממוקם הסטודיו

אז האימונים הקבוצתיים שלנו מתקיימים בראש העין ובמיוחד באזור פסגות אפק אך גם באזור גבעת טל. למעשה אנחנו קבוצה שמתאמנת OUTDOOR אך גם בתוך סטודיו. אם נעיף מבט על הלו"ז שלנו, ניתן לראות שחלק מהאימונים בחוץ והשאר בפנים. כמובן שבימים גשומים אנחנו לגמרי בתוך הסטודיו. בכל אופן, רוב המתאמנים שלי באים ברגל לשיעורים וגם אם נדרשת נסיעה באוטו היא תמיד קצרה ואורכת 2-3 דקות.

האם המתאמנים של הסטודיו הם רק מראש העין

למעשה חלק מהמתאמנים שלנו הם בכלל לא מראש העין וחלקם מתגוררים ומגיעים מהאזורים הסמוכים כך שיש לי מתאמנים מפתח תקווה, מגני תקווה, מכפר סבא, מקיבוץ עינת, מאורנית ומה שלא פחות משמח אותי זה אותם מתאמנים המגיעים מהערים הגדולות כמו תל אביב, רמת גן או גבעתיים ומנוסים בקבוצות אחרות. אחרי ניסיון רב שנים הם בוחרים להתאמן איתנו מה שמחזק את תחושת הסיפוק העצמי והידיעה שאתה מעניק להם אימון מקצועי, מגניב ומתוחכם כמו שהם רגילים.

האם הפעילות של הסטודיו מתאימה לכל רמת כושר

בהחלט כן! אימון כושר בסטודיו שלנו בראש העין מתאים לכל רמת כושר ולא כסיסמה ריקה מתוכן אלא ממש כך. יש לנו בקבוצה מתאמנים שזה עתה התחילו את דרכם בעולם הכושר וממש בונים את הכושר שלהם מהתחתית. מאידך יש לנו מתאמנים חזקים ומנוסים מאוד שרק מחפשים את האתגר הבא. יש לי מתאמנות שילדו לא מזמן וחוזרות לעצמן לאט לאט ויש לי מתאמנות שמתאמנות איתי גם במהלך ההיריון שלהן וזאת זכות גדולה עבורי להמשיך ללוות אותן גם במהלך ההיריון וכמובן לאחר הלידה.

מה שכבות הגיל של המתאמנים בסטודיו והאם הקבוצות מחולקות לפי גילאים

הקבוצות בסטודיו ברובן הגדול לא מחולקות לפי גיל. שכבת הגיל הבוגרת היא נשים וגברים מסביבות גיל 30 ועד 50 על אף שיש לנו מתאמנים צעירים יותר בשירותם הצבאי ומאידך, מתאמנים ומתאמנות מבוגרים יותר בעשור השישי לחייהם. במקביל, מתוך ביקוש רב מצד האימהות המתאמנות אצלנו, אנחנו עובדים במרץ על הקמת קבוצות לנוער כך שתתהינה אצלנו בראש העין קבוצה לאימון כושר גם לנערות וגם לנערים.

האם יש הפרדה באימונים בין גברים לנשים והאם זה מתאים לקהל דתיים

למרות שיש לנו אימונים מעורבים של גברים ונשים יחדיו, רוב האימונים מתבצעים בהפרדה מוחלטת כך שיש קבוצות נשים באימון נפרד ורק גברים באימון בנפרד מה שבהחלט עשוי להתאים לקהל דתי. למעשה חלק מהמתאמנים ומהמתאמנות שלי הם דתיים. מציע שנדבר טלפונית בכדי להבין מה אופי ההדרכה והאם ניתן להתאים את מסגרת ההדרכה עבורך לגמרי.

איזה סוגים של פעילויות יש בתוך הסטודיו

הפעילות של הקבוצות הן בתוך הסטודיו וכמובן גם בחוץ מאוד נרחבת ונרחבת ומגוון האימונים מאפשר עבודה על מרכיבי כושר רבים ומגוונים. כמובן שאנחנו מחזקים ומשפרים גם את סיבולת הלב והריאה, גם את סיבולת וכוח השרירים, אנחנו עובדים על קואורדינציה ושיווי משקל, אנחנו עובדים על זריזות וכוח מתפרץ ואנחנו מבצעים תרגול בחשיבה על אימון פונקציונאלי אמיתי כי ברור לנו שכולנו פה קצרים בזמן וזקוקים לתרגול רב גוני הכולל מרכיבי כושר רבים ונרחבים ככל הניתן.

יחד עם זאת, חשוב לנו לגוון והאימונים משתנים מדי שבוע כך שאף פעם לא משמעם.

אם בכל זאת שמות השיעורים זה מה שחשוב לך אני מציע שוב להציץ בלוח השעות שלנו ולבדוק את פירוט האימונים.

הנה סרטון קצרצר מתוך האימונים שלנו גם בחוץ וגם בסטודיו! אהבת? נשמח לשמוע בתגובות כאן למטה!

למי מתאים להתאמן בסטודיו לקבוצות כושר קטנות

אני חושב שהאימון בסטודיו מתאים לכל מי שמאס במסגרות הקונבנציונליות כמו חדר כושר או חוגים נפוצים עליהם "גדלנו". אימון כושר בסטודיו מתאים לכל אלו שמחפשים מסגרת דוחפת ומושכת, לא יקרה ומגוונת שתעזור להם לצאת מהבית ולהתאמן מבלי לקרוע את הכיס. האימון מתאים למי שמגדיר את עצמו טיפוס חברתי וכזה מסוגל להתאמן עם עוד אנשים סביבו.

מה התמחור לאימוני כושר בתוך הסטודיו והאם יש הנחה לתושבי ראש העין

בשונה מאימון כושר אישי שאיננו עסק זול, התמחור לאימון קבוצות בסטודיו וגם בחוץ עשוי לנוע כבין 160-300 לחודש שלם וזאת כתלות במספר האימונים שרוצים להגיע. בכדי לקבל מחיר מדויק כדאי לדבר איתנו בטלפון ובטח להגיע לשיעור ניסיון חינם וללא עלות נוספת!

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *