Last Updated on 18 בינואר 2022 by יוסי זאבי

אם הגעת לפוסט הזה הקצרצר הזה, ייתכן מאוד וכנראה שחיפשת מאמן כושר אישי בסביון שיכול לעזור לך להגיע למטרות שלך, לשמר, לפתח או ללטש את או יותר מרכיבי הכושר הגופני.

כיצד עשוי לתרום לך מאמן כושר אישי בסביון

זאת עובדה ידועה כי פעילות גופנית תורמת לאיכות ותוחלת החיים ומקושרת למגוון תועלות בריאותיות. הנה רק חלק קטן מהיתרונות הרבים הנלווים לפעילות גופנית עקבית:

  • שיפור במסת שריר
  • שיפור בצפיפות העצם
  • ירידה באחוזי שומן
  • שיפור במדדים מטבוליים שונים כגון שומנים בדם, ירידה בערכי הסוכר
  • שיפור בסיבולת לב-ריאה
  • שיפור בתפקוד קוגניטיבי

כאמור אלו רק חלק מהיתרונות הרבים והגלויים המקושרים במידה כזאת או אחרת לפעילות גופנית.

גבר כורע ברכיים ולידו אישה שוכבת על הגב בטייץ עם אגן מורם

המינונים גם הם ידועים לכולם ומפורסמים על ידי ארגוני הבריאות הגדולים, בין השאר ניתן להזכיר מינונים כגון 2-3 אימוני התנגדות בשבוע, לפחות 150 דקות בשבוע של פעילות אירובית מתונה לסיבולת לב ריאה ועוד. מאמן כושר אישי ומקצועי שנותן שירות בסביון ובסביבה יכול לעזור לך לעשות מה שצריך כדי להתניע את התהליך ובמיוחד כאשר לעיתים זה אתגר לא פשוט, כשאין כל כך חשק לעשות לבד או שפשוט לא יודעים כיצד ומהיכן להתחיל.

רוצה מאמן כושר אישי בסביון?! ניתן להשיג אותי בטלפון 0524632010 או לשלוח לי הודעה

יכול להיות שהגעת לכאן ועדיין יש לך כמה שאלות לא פתורות על כיצד אני יכול לעזור לך. כמובן שאני יכול פשוט להפנות אותך לדף השאלות הנפוצות שלי אך תמיד אני מעדיף להשיב על כמה דברים שנראים לי רלוונטיים ונוגעים לעניין. שנתחיל??

הנה כמה יתרונות בולטים כאשר מתאמנים עם מאמן כושר אישי ומקומות שווים לאימון בסביון

בפסקה הבאה אפרט בפניך על כמה מהיתרונות הבולטים כאשר מתאמנים עם מאמן כושר אישי בסביון.

שמירה על שגרת אימונים קבועה ומוקפדת לאורך זמן

אימונים עם מאמן כושר עשויים להוות נוסחה מנצחת לשמירה על שגרת פעילות קבועה לאורך שנים רבות. המחויבות והנוקשות הכרוכה בלקבוע עם מאמן כושר, גיוון האימונים ובמידה מסוימת היכולת להתאמן על מצב "טייס אוטומטי" עשויים להוות בעבור חלק מהמתאמנים נוסחה מנצחת.

מכישר נייד מתוך פוסט האם לשימוש באפליקציות לדיאטה וניהול תזונה ישנו יתרון

מצב טיסה – להתאמן על טייס אוטומטי

תוכנית אימונים מקצועית מותאמת מטרות

תוכנית ארוכת טווח לשנים הבאות? מטרה קרובה ומיידית כמו אירוע משפחתי גדול? אין ספק כי האימונים שלך צריכים להיות מותאמים למטרה ולחלון הזמן  שלך. חיטוב והרזיה, שיפור יכולות אתלטיות, אימון בהריון, בניית מסת  שריר, אימון לגיל הזהב, אימון פונקציונלי לכושר כללי, כל מטרה ואופי האימון המתאים לה. השילוב של צרכים אינדיבידואליים, התייחסות  אל המצב הבריאותי והכושר לצד פוקוס על המטרה הנכספת מהווים פורמולה מנצחת המגדילים את ההסתברות להצלחה.

אימון כושר אישי, בזוג ואפילו בקבוצה קטנה

ייתכן ושאלת את עצמך כיצד ניתן להתאמן איתי. שאלה לגיטימית שאני נשאל לא מעט והתשובה עליה די פשוטה. ראשית כמובן שניתן להתאמן איתי 1 על 1 באופן אישי ופרטי. באימון כושר אישי יש יתרונות רבים וחשובים מאוד אך לעיתים יש כאלה שמעדיפים לצרף בן משפחה או חבר/ה שיחלקו איתם את החוויה לאימון זוגי משותף. גם אימון בקבוצה קטנה הוא אופציה להדרכה שקיימת אצלי ועשוי להיות כיף אמיתי כאשר מתאמנים עם שאר בני המשפחה בזמן איכות ייחודי ומאחד.

להתאמן עם מאמן כושר אישי חוסך לך זמן יקר (AKA עלות תועלת טובה יותר)

משאבים הם דבר חשוב וכולנו מבינים זאת. הזמן שלך הוא משאב חשוב ויקר ומאמן כושר טוב, יודע להפיק מהזמן שלך איתו – הרבה יותר וזאת עובדה. המפתח לתוצאות הוא סדר עדיפויות נכון שמטרתו לנטרל את כל מה שלא רלוונטי מסביב ולהתרכז במה שחשוב, סופר סטים, אימון מחזורי, שילוב של תרגילים מורכבים עם מספר אלמנטים, דרופ-סטים, כל כך הרבה שיטות וטכניקות מבוססות מדע שיכולות לנצל כל דקה באימון בכדי להניב לך תועלת רבה יותר.

על כך נוסיף את החיסכון בזמן של מאמן כושר אישי המגיע עד לביתך (עם כל הציוד האיכותי והעכשווי) והרי לנו נוסחה מנצחת שעובדת כל פעם מחדש.

מאמר וסרטון לאתר ynet - תרגיל הפלאנק לשרירי הבטן

מקומות שווים בסביון שניתן להתאמן בהם עם מאמן כושר אישי

היישוב סביון ממוקם בבקעת אונו ועל אף כי בראשית דרכו כיישוב חקלאי בשנת 1955, סך הכל 25 משפחות היו הראשונות להתגורר בו, כיום הוא התרחב במידה ניכרת, בתים רבים נבנו בו וכבר איננו יישוב קטן כל כך.

על אף שרוב רובם של המתאמנים והמתאמנות מעדיפים שיאמנו אותם בבית, לעיתים נחמד לשנות אווירה ולהתאמן בחוץ בטבע. לשמחתנו בסביון יש מספר מקומות קסומים כאשר חלקם ממש מתאימים לאימוני OUTDOORS איכותיים וכיפיים במיוחד וראוי לציין מספר פינות חמד ירוקות וגינות שוות שניתן להתאמן בהן. הנה מקצתן:

פארק הציפורים

פארק הציפורים בשכונה החדשה בקצה רחוב החורש הוא אחד מהפארקים המטופחים ביישוב ומשתרע על פני לא פחות מחמישה עשר דונמים של דשא ירוק ומתקני פנאי ונופש. מלבד מסלולי הליכה כל מאמן כושר אישי בסביון ובסביבה יודע שניתן כמובן לבצע אימון רצועות TRX ואימונים פונקציונאליים אחרים.

שביל קליפות

שביל קליפות התפוזים הוא שביל מקסים שמאפשר למשל לצאת לאימון הליכה בטבע. השביל מאופיין בעצי הדר רבים וצמחיה ענפה.

גן השלווה

גן השלווה הוא מקום נוסף שראוי להזכיר והוא למעשה גינת שעשועים קטנה ונחמדה עם מספר מתקנים עירוניים נחמדים. גינה מוצלת ונעימה.

גן גלעד

גן גלעד היא גינה קטנה מוצלת ונחמדה שגם אותה כדאי לציין כשכותבים על גינות יפות ונחמדות בסביון. מדשאה ירוקה ומספר פרגולות נחמדות מעטרות את הגינה הקטנה והאינטימית.

גן רחל

גן רחל היא גינה נוספת, קטנה ושקטה אך נעימה מאוד ומטופחת הממוקמת ממש ליד בית הכנסת.

לסיכום, לאחר שעברנו על כמה מהגינות היפות והנעימות ביותר שבוודאי מוכרות לכל מאמן כושר אישי בסביון ומהאזור הקרוב, זה המקום לציין שוב שבין אם מתאמנים בחוץ או בבית, הכי חשוב להנות מהתהליך ומהדרך אל התוצאות.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *